Teslimat & Gizlilik

Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz !
Siparişleriniz tarafınıza YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.Kargo teslimatı şehir ve bölgeye göre 1 ile 3 gün arasında değişmektedir.Sipariş adresiniz bulunduğunuz şehrin ilçe beldesi yada köy kasaba gibi bir bölgede ise paket teslim süresinde değişiklikler olabilir. Firmamız teslim süresi ile ilgili size bilgi verecektir.Sitemizden haftaiçi saat 17.00’a , cumartesi günleri ise saat 12.00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.Cumartesi günü saat 12:00’dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak kargoya verilecektir.

Gizlilik !!!
Paket içeriğini kargo çalışanları dahi kimse bilmiyor olacaktır,paketlerinizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Siparişleriniz kapalı ambalaj içinde ve ne olduğu anlaşılmayacak şekilde size ulaştırılır.Paketler üzerinde stag,ve cinsel ürün vs. gibi ibareler asla yer almamaktadır.Kargo paketleriniz Hediyelik Eşya adı altında tarafınıza gönderilir.

İletişim
Sitemizde yazan tüm bilgiler haricinde bizlere sormak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere hafta içi ve cumartesi günleri 09.00 – 20.00 saatleri arası 0212 450 00 46 yada 0533 164 44 22 numaralı telefon numaramız’dan hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir