geyik boynuzlu sprey

stag 9000

Sitemizde orjinal alman malı Stud 100 sprey satılmaktadır.Bir çok insan tarafından geyik boynuzlu  sprey olarakta bilinen bu orijinal  sprey kullanabileceğiniz en iyi  spreydir.Ülkemizde ve Avrupada

Firmamız yaklaşık 15 yıldan beri bu spreyi satmaktadır.Özelikle bir kaç yıl öncesine kadar bu sprey eczanelerde’de satılmaktaydı.Fakat şuan eczanelerde bu  spreyi bulmanız oldukça zor.

Beyaz kutulu üzerinde geyik resmi olan bu spreyin piyasada ve internette bir çok sahtesi bulunmaktadır.Bu sahte spreylerin faydadan çok insana zararı bulunmaktadır.

Stud 100 sprey hiç bir şekilde kimyasal zararlı maddeler içermez tamamen bitkisel bir spreydir.Bu sebeblerden dolayı insan vücuduna her hangi bir zararı yoktur.

Bakanlık tarafından onaylı bu spreyin etkisi kişiden kişiye değişmektedir.Fakat edindiğimiz tecrübelere ve müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda Stud 100 sprey etkisi kişiden kişiye değişmektedir.

spreyin kullanımı oldukça basittir.Cinsel ilişkiye girmeden 15 ile 20 dakika  önce penis uç kısmına 3-4 defa püskürtüm masaj yaparak penise iyice uygulayın daha sonra bekledikten sonra ister su ile yıkayıp ilişkiye girebilirsiniz. Yıkamadan ilişkiye girilebilir fakat bayanın cinsel organ bölgesinde hafif bir yanma olabilir.Bunun dışında her hangi bir sakıncası yoktur.

Sitemizden aldığınız Stud 100 spreyin kutusunda sprey hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.Lütfen kutu üzerinde yazan talimatlaru uygulayınız.

sprey siparişi vermek için isterseniz telefonla sipariş verebilirsiniz.Yada sitemizde sipariş formunu doldurarak siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişiniz kapalı paket şeklinde gizlilik içerisinde kargo ile kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. başka bir siteden 2 adet sipariş verdim ama şimdiye kadar hiç bir etkisini görmedim.sonra bir arkadaşım bu siteyi tavsiye etti geçen gün teslim aldım denedim bu sefer işe yaradı.sonra anladımki piyasada bir sürü sahtesi varmış.Ucuz diye reklam veriyorlar bizde alıyoruz.diğer aldığım 29 tel idi bu ise 59 tl verdiğim paraya değdi.Bundan sonra burdan almayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir