sprey yorumları

stag 9000 geciktirici

Bu sitede spreyler hakkında sitemize giren ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.spreyler ve  kremler hakkında yorum yaparken lütfen doğru yorum yapmaya çalışalım. çünkü burada bu yorumları okuyan insanlar bu yorumlara bakarak sprey almaya kara verebiliyorlar.

Sitemizde Avrupa’nın en çok kullanılan delay sprey satışı yapılmaktadır.satışını yaptığımız bu sprey orijinal ve yanında 20 tl değerinde kapsül hediye edilmektedir.

6 Yorumlar

  1. daha önce en az 2-3 tane sprey kulandım hiç biri inan bir işe yaramadı.açıkçası sipariş vermek içinde önce çok düşündüm sonra aradım telefonla sipariş verdin yaklaşık 1 hafta önce geçti elime şuan kullanıyorum.

  2. ben bu siteden dün bir tane sprey aldım daha önce aldığım spreyler hiç bir işe yaramamıştı fakat burada satılan sprey çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

    1. arkadaşlar ben yıllardır bu stag 9000 spreyi kulanıyorum piyasadaki spreylerin en iyisi diğer spreyleride denedim ama onlarda peniste çok fazla uyuşma oluyor.stagta ise fazla uyuşma yok ha birde orjinal stag almayada dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir